Ar Jūs esate vaikelio besilaukianti mamytė? Jūsų pilvukas auga labai sparčiai, o Jūs savo spintoje neberandate tinkamų drabužių? Moterys visada nori atrodyti gražiai, ypač besilaukdamos vaikelio. Kompanija "My Tummy" kuria kokybiškus drabužius esamoms ir būsimoms mamytėms, o nuo šiol šių drabužių bus galima įsigyti ir Lietuvoje :)
Mes siūlome aukštos kokybės drabužius esamoms ir būsimoms mamytėms - čia rasite ir drabužių nėščiosioms, ir kūdikį maitinančioms mamytėms. Ar norite būti patraukli ir jaustis patogiai? Mūsų siūlomos suknelės, kurias galima dėvėti net keliais būdais, Jums puikiai tiks. Ar Jums patogiausia dėvėti kelnes? Nėštumo metu Jums nebūtina jų atsisakyti, nes pas mus rasite ir nėštukėms tinkančių kelnių, kurios puikiai prisitaikys prie didėjančio pilvuko. O dėvėdamos mūsų palaidines su linksmais paveikslėliais tikrai neliksite nepastebėtos. Garantuojame, jog šypsosis visi aplinkiniai! :)
Nėštumas yra ypatinga moters būsena - nuostabus jausmas, kuriuo reikia  mėgautis kiekvieną dieną. Mūsų nuotaikingos palaidinės puikiai atskleis besilaukiančių mamyčių jausmus ir puikią nuotaiką. 
"My Tummy" kuriami drabužiai puikiai prisiderina prie besikeičiančių pilvuko formų, nes yra gaminami iš  labai tampraus audinio.
Maitinimas krūtimi yra labai svarbus kiekvienam mažam kūdikėliui ir mes siekiame, jog maitinimas krūtimi mamytėms nekeltų jokių nepatogumų. Mūsų maitinimo palaidinės yra labai patogios, jas dėvint bus daug patogiau pamaitinti kūdikį krūtimi viešose vietose.
"My Tummy" prekinis ženklas  garantuoja išskirtinį dizainą ir puikią kokybę. Norėdami patenkinti mūsų klientų lūkesčius, nuolat domimės naujausiomis mados tendencijomis. "My Tummy" prekinis ženklas yra plačiai žinomas visoje Europoje.
Mes bendradarbiaujame su didmenininkais tiek įvairiose Europos šalyse, tiek Rusijoje. Norime pakviesti Jus bendradarbiauti su mumis ir Lietuvoje.  Gaminame drabužius pagal specialius užsakymus, galime pagaminti Jums bet kokį reikalingą kiekį. Nuolat ieškome naujų partnerių, parduotuvių ir didmenininkų, kurie prekiauja drabužiais.
Mus rasite: